فضای کار اشتراکی و شتابدهنده صنایع خلاق در مشهد | 118 برتر ایران

با رشد سطح علمی جامعه و ترغیب جوانان به خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی و استارتاپ بطور گسترده ای رشد کرده است. با توجه به تعداد جمعیت جوانان و بزرگی یک شهر میزان ایده ها و نیازها نیز افزایش می یابد، شهر مشهد به عنوان دومین شهر ایران به لحاظ جایگاه کارآفرینی نیز دارای رتبه ای درخور پس از تهران است.این کسب و کارهای نوپا به دلیل کمبود بنیه مالی، در ابتدا قادر به اجاره دفاتر کار مستقل نیستند بنابراین از شتابدهنده ها و فضاهای کار اشتراکی استفاده می کنند.

[…]

مطالعه بیشتر ›
آیا خواص نبات و قند با هم متفاوت است؟ | 118 برتر ایران

نبات یک ماده غذایی کاربردی در سبد غذایی ایرانی‌ها بشمار می‌رود. به احتمال زیاد شما هم در خصوص خواص نبات به موضوعات متعددی برخورده‌اید یا حتی از فواید منحصر به فرد این ماده غذایی استفاده کرده‌اید. برای دانستن اینکه آیا خواص نبات و قند باه متفاوت است یا خیر این مقاله 118 برتر ایران را دنبال کنید.

[…]

مطالعه بیشتر ›
آیا لیزر روی موهای کرکی صورت تأثیر دارد؟ | 118 برتر ایران

خلاص شدن از شر موهای کرکی صورت یا هر ناحیه از بدن به طور دائمی می تواند بسیار سخت باشد. زیرا از یک طرف عوامل مختلفی از جمله ژنتیک و تغییرات هورمونی باعث رشد این موها می شوند و از طرف دیگر انواع درمان های مختلف که می تواند موهای زائد صورت خانمها را کاهش دهد و از بین ببرد؛ ممکن است روی موهای کرکی اثر چندانی نداشته باشد.

[…]

مطالعه بیشتر ›
علت درد شکم بعد از سزارین چیست و چگونه دلیل آن را تشخیص دهیم؟ | 118 برتر ایران

شاید این موضوع خبر خوبی برایتان نباشد اما متاسفانه برخی از دردهای دوران بارداری بعد از زایمان هم ادامه پیدا می کند که یکی از آن ها درد شکم است. علت درد شکم بعد از سزارین می تواند به موارد مختلفی همچون درد ناشی از بخیه ها، انقباضات دردناک در هنگام جمع شدن رحم و ... مرتبط باشد که 118 برتر ایران در این مطلب به اجمال به آن می پردازد.

[…]

مطالعه بیشتر ›
درمان چشم پس از ریختن وایتکس | 118 برتر ایران

اورژانس های چشم به بیماری ها یا مشکلات چشمی اطلاق می شود که به صورت حاد ظرف ۲۴ تا ۴۸ ساعت اخیر بروز کرده و موجب افت دید، درد، قرمزی، سوزش، دو بینی یا بیرون زدگی چشم شده اند. یکی از اتفاقاتی که ممکن است برای افراد زیاد رخ دهد، ریختن وایتکس در چشم باشد. و راه درمان چشم پس از ریختن وایتکس یکی از سؤالاتی که شاید خانم ها بیشتر با آن روبرو باشند. 

[…]

مطالعه بیشتر ›
علت لکه های سفید روی گلو چیست؟ آیا لکه های سفید روی گلو خطرناک است؟ | 118 برتر ایران

لوزه ها بخشی از سیستم لنفاوی بدن هستند و در انتهای حلق قرار دارند. ظاهر شدن لکه های سفید روی لوزه ها مسأله ی مهمی محسوب می شود که نباید به آن بی توجه بود. بیماری ها و مشکلات مختلفی می توانند باعث به وجود آمدن این لکه ها شوند که خوشبختانه بیشتر آن ها به راحتی قابل درمان هستند. در این مقاله 118 برتر ایران به مهمترین دلایل بروز این لکه ها می پردازد.

[…]

مطالعه بیشتر ›
مهمترین دلایل تیرکشیدن قفسه سینه چیست؟ | 118 برتر ایران

اگر ناگهان در سمت چپ قفسه سینه خود دردی را احساس کردید مسلما اولین فکری که به ذهنتان می رسد این است که دچار حمله قلبی شده اید. اگر چه درد قفسه سینه در واقع می تواند نشانه بیماری قلبی و یا حمله قلبی باشد اما همیشه این گونه نیست. در این قسمت از 118 برتر ایران به معرفی علت برخی از درد های قفسه سینه خواهیم پرداخت.

[…]

مطالعه بیشتر ›
بهترین راه برای از بین بردن دائمی موهای زائد چیست؟ | 118 برتر ایران

همه افراد موهای زائد زیادی روی بدن خود دارند، اما بسته به فصل یا الزامات شخصی، ممکن است ترجیح دهند موهای نواحی خاصی از بدن را از بین ببرند. برخلاف بسیاری از ادعاهای بازاریابی، هیچ درمانی حتی لیزر مو کندلا الکس برای رفع مو نمی تواند به طور دائمی و تا پایان عمر موهای زائد را از بین ببرد. در این مقاله 118 برتر ایران به روشهای مختلف از بین بردن موهای زائد و عوارض آنها می پردازد.

[…]

مطالعه بیشتر ›
مهمترین دلایل ریزش مو چیست؟ | 118 برتر ایران

زیبایی نسبی است. اما، خیلی‌ها می‌گویند مو و پوست در زیبایی نقش زیادی دارند. به این دلیل است که سلامت پوست سر و موها یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی است که به ظاهر خود و تأثیر آن در دیگران می‌اندیشند. اگر موهای خود را دوست دارید، کمی وقت بگذارید و با خواندن مقالۀ زیر، دربارۀ راه‌های مراقبت از آن و علت ریزش مو بیشتر بدانید.

[…]

مطالعه بیشتر ›
 رژیم غذایی مناسب برای بیماران مبتلا به کرونا چیست؟ | 118 برتر ایران

 بیماری کرونا درمانی ندارد لذا کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که سیستم ایمنی بدن را تقویت کنیم. یک رژیم غذایی مناسب برای بیماران مبتلا به کرونا می تواند تأثیر بسیار زیادی روی روند درمان آنها بگذارد و شخص بهبود کامل یابد. بدلیل نیاز به افزایش آگاهی جهت مراقبت از خود و عزیزانمان 118 برتر ایران در قالب یک مقاله تخصصی نکات ضروری تغذیه ای را جهت تسریع در روند بهبود بیماران مبتلا به کرونا ارائه می کند.

[…]

مطالعه بیشتر ›
بهترین زمان سزارین هفته چندم بارداریست؟ خطرات سزارین زودهنگام یا دیر هنگام چیست؟ | 118 برتر ایران

یکی از مهمترین دغدغه های هر خانم بارداری، تعیین زمان دقیق و مناسب زایمان است، این نگرانی شاید برای زنانی که باید عمل سزارین را انجام دهند بیشتر باشد. زیرا این مسأله تاثیر مستقیم بر سلامت نوزاد و مادر دارد. 118 برتر ایران در این مقاله به سؤالات بهترین زمان سزارین هفته چندم بارداریست؟ خطرات سزارین زودهنگام یا دیر هنگام چیست؟ پاسخ می دهد.

[…]

مطالعه بیشتر ›
عمل پروتز سینه | 118 برتر ایران

امروزه با توجه به این که خانم‌ها توجه بیشتری به تناسب اندام و زیبایی آن دارند انجام عمل پروتز سینه شیوع بسیار زیادی پیدا کرده است.

امروزه عمل پروتز سینه که با قصد زیبایی و خوش فرم شدن آنها صورت می‌گیرد، بسیار رایج شده است. درصد بیشتری از این عمل‌ها به منظور کوچک کردن اندازه سینه‌ها یا به علت افتادگی آنها انجام می‌شود

[…]

مطالعه بیشتر ›
علائم بیماری کرونا | 118 برتر ایران

بر اساس اعلام سازمان جهانی بهداشت سه روش بهترین راه مقابله با کرونا است. اول اینکه دستها را مرتبا با آب و صابون به مدت 20 ثانیه بشوییم و یا با مواد ضد عفونی کننده حاوی الکل آن را را ضد عفونی کنیم.
از دیگر موارد پیشگیری از ابتلا به کرونا زدن ماسک در اجتماعات می باشدتا خود را در مقابل دیگران محافظت کنیم.

[…]

مطالعه بیشتر ›
مواد غذایی مناسب در دوره بیماری کرونا | 118 برتر ایران

در دوران نقاهت ویروس کرونا، اشتها افزایش یافته و این زمان بهترین فرصت برای جبران کمبود آب و الکترولیت ها، ویتامین ها، پروتئین و انرژی مورد نیاز بدن است.

[…]

مطالعه بیشتر ›